Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Alexandra Stan wraca i zachwyca

piątek, 14-06-2013

Pamiętacie wielki przebój "Mr. Saxobeat"? Odpowiedzialna za niego Alexandra Stan wraca z nowym kawałkiem, który może okazać się podobnym hitem.

,


Rumuńską wokalistkę związaną przede wszystkim ze stylistką muzyki house świat poznał w 2010 roku, wraz z premierą wspomnianego "Mr. Saxobeat", który długo królował na listach przebojów i klubowych parkietach (na YouTube oficjalny klip do niego został wyemitowany przez prawie 2 miliony użytkowników). Ten i kolejne single oraz album "Saxobeats" przyniosły Alexandrze wyróżnienia na MTV Europe Music Awards (Najlepszy Wykonawca Rumuński) i European Border Breakers w 2011 roku.

Dziś Alexandra Stan szykuje się do wydania kolejnej porcji nowego materiału. Pierwszym tego zwiastunem jest utwór "All My People" nagrany we współpracy z Manilla Maniacs. Klip, który go promuje, na YouTube ma już milion odsłon na liczniku, a na liście sprzedażowej włoskiego iTunes'a zajmuje 6. miejsce (zaraz po Charlie XCX z "Icona Pop"). A to daje powody, by przypuszczać, że singel powtórzy los swojego słynnego poprzednika. Choć wokalistka zmienia klimat, na nieco cięższy, niezmiennie ma chrapkę na coraz większą popularność. Alexandra Stan zdecydowanie wraca.

Więcej na www.t-mobile-music.pl