Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Playboys prezentuje „Myślę o tobie”

piątek, 15-11-2013

Utwór grupy Playboys " Myślę o tobie" powstał w lipcu tego roku. Tekst i muzykę skomponował Kuba Urbański, jednak aranżacją i ostatnimi szlifami zajął się Robert Balcerzak.

,

"Myślę o tobie" to zupełnie inna kompozycja niż pierwszy singiel "Nasza Noc", który cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko w tv, radio, internecie, ale także podbija największe clubowe parkiety w kraju i za granicą.

Ciekawe dyskotekowe, czasami transowe brzmienia, odróżniają ten kawałek od innych.

Warto dodać, że powstała już kolejna wersja tego numeru, która być może za kilka tygodni ujrzy światło dzienne i na pewno będzie nie lada gratką dla wszystkich sympatyków, zwłaszcza że Kuba Napisał dodatkową rapowaną zwrotkę, a więc połączenie muzyki dance i rapu - coś czego jeszcze u Playboysów nie słyszeliśmy.

Teledysk został zrealizowany na terenie Radomia i okolic. Przedstawia historię chłopaka ( w tej roli Lider Grupy - Kuba ), który pewnego dnia oglądając telewizję, zauważa piękną śpiewającą dziewczynę, która od razu wpada mu w oko. Wychodzi z domu, nie mogąc przestać o niej myśleć. Idąc ulicą przypadkiem wpada pod koła jej auta i traci przytomność...