Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Natalia Szroeder z singlem „Nie Pytaj Jak”

środa, 12-02-2014

Utwór Natalii Szroeder pt. "Nie Pytaj Jak", to kompozycja, która powstała specjalnie na Young Stars Festiwal.

,

"Nowy singiel jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ jestem współautorką tekstu. Opowiada o wielu rozczarowaniach, które spotykamy na swojej drodze, ale też o tym, że po każdej burzy pojawia się słońce. To bardzo optymistyczna nuta, utrzymana w klimacie popowym." – mówi Natalia

Natalia Szroeder to młoda wokalistka pochodząca z Kaszub, już od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie muzyką i teatrem. Mocno związana z swoim regionem, jako młoda aktorka poznawała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską, jako wokalistka udzielała się w folklorystycznym zespole kaszubskiego "Modraki". Wyjątkowo utalentowana muzycznie, gra na skrzypcach i pianinie. Ma za sobą występy w takich programach jak "Od przedszkola do Opola", koncert kolęd "Chwała na wysokości" w TVP2 oraz "Szansa na Sukces" gdzie była zwyciężczynią odcinka z udziałem Maryli Rodowicz.

Jej śpiew możemy usłyszeć w piosence do filmu " Między kroplami deszczu". Do tej pory premierę miały cztery single z jej udziałem - solowy utwór "Jane" który został kaszubskim hitem lata i od czerwca 2012 przez ponad pół roku utrzymywał się na liście przebojów stacji Viva, drugi singiel – początek roku 2013 - duet z Liberem "Wszystkiego na raz" który bardzo długo utrzymywał się w czołówkach list przebojów.

Kolejny singiel w duecie z Liberem "Nie patrzę w dół" powtórzył sukces pierwszego wspólnego utworu, kolejny utwór solowy Natalii to "Tęczowy" optymistyczna piosenka na jesienno-zimowe wieczory. Natalia Szroeder jest w trakcie zbierania materiału na debiutancką płytę.

Jej inspiracją jest Michael Jackson, ale wzoruje się też na współczesnych artystach, jak np. Rihannie, Beyonce czy Justinie Timberlake'u.