Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

50 Cent w bagażniku

czwartek, 03-04-2014

50 Cent opublikował teledysk do kolejnego nagrania z albumu "Animal Ambition".

,

Utwór nosi tytuł "Smoke". Amerykańskiego rapera wspiera gościnnie Trey Songz, a za produkcję numeru odpowiada Dr. Dre. W klipie do kawałka trwają gorączkowe poszukiwania 50 Centa, który ostatecznie odnajduje się w bagażniku samochodu. Reżyserem teledysku jest Eif Rivera, znany ze współpracy z French Montaną, Lil Waynem czy Fat Joe.

Kawałek "Smoke" znajdzie się na nowym albumie 50 Centa. "Animal Ambition" będzie pierwszym niezależnym wydawnictwem rapera po odejściu z wytwórni Interscope Records/Aftermath Entertainment, z którą współpracował przez 12 lat. Premierę krążka zaplanowano na 3 czerwca.

Na nadchodzącą płytę oprócz numeru "Smoke" trafią również m.in. "Hold On", "Pilot" i "Don't Worry 'Bout It".

Dyskografię 50 Centa zamyka album "Before I Self Destruct" z listopada 2009 roku.

Latem na antenę stacji Starz wejdzie serial "Power", którego producentem wykonawczym jest 50 Cent. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, gra też jedną z ról. 50 Cent wystąpi również w nowej komedii Paula Feiga, "Spy", wcześniej znanej pod tytułem "Susan Cooper".

Przypominamy, że 4 kwietnia raper spotka się z fanami w Warszawie, gdzie weźmie udział w serii wydarzeń promujących słuchawki marki SMS Audio.Megafon.pl