Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Pharrell Williams nie przyjedzie do Polski

poniedziałek, 09-06-2014

Planowany na 20 czerwca koncert Pharrell Williams nie dojdzie do skutku. W związku z tym, przełożona zostanie cała impreza Pozytywne Wibracje.

,

- Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce - czytamy w komunikacie organizatorów. - Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br.

Bilety z dowodem zakupu można zwracać w punktach sprzedaży. Więcej informacji na temat zasad zwrotów znajduje się na stronie Eventim.pl. W ramach festiwalu mieli wystąpić także Paloma Faith i Earth Wind & Fire.

Megafon.pl