Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Toto na dwóch koncertach w Polsce

wtorek, 18-11-2014

Zespół Toto wraca do Polski. Koncerty odbędą się 23 czerwca 2015 we wrocławskiej hali Orbita oraz 24 czerwca 2015 roku w warszawskiej hali Torwar.

,

Toto ma na koncie blisko 40 milionów sprzedanych płyt, sześć nagród Grammy, mnóstwo wspaniałych koncertów i płyt. Ostatnia z nich jest szczególna - "35th Anniversary - Live In Poland". Została zarejestrowana w Polsce, w łódzkiej Atlas Arenie, w czerwcu 2013 roku z okazji jubileuszu 35-lecia istnienia Toto. Dwa lata po tym kapitalnym występie nadarzy się okazja do ponownego zobaczenia zespołu na żywo.

"Hold The Line", "Rosanna", "Africa", "Stop Loving You" - to wierzchołek góry hitów, jaką zbudował przez ponad 35 lat kariery genialny amerykański zespół Toto. Zespół, który kapitalnie połączył popową chwytliwość, rockową zadziorność, przyprawiając to czasami elementami jazzu. Którego muzycy pojawili się łącznie na 5 tysiącach płyt (tak, pięciu tysiącach), które sprzedały się łącznie w nakładzie 500 milionów egzemplarzy. Steve Lukather to jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, pojawił się gościnnie na paru setkach płyt, a jego kapitalny riff prowadzi megahit "Beat It" Michaela Jacksona (solo jest dziełem Edddie'ego Van Halena). Nie zapominajmy też o świetnej ścieżce dźwiękowej grupy do "Diuny" Davida Lyncha.

Toto doświadczyli wszelkich blasków i cieni życia artystycznego. Byli na szczycie, ale też tracili muzyków w tragicznych okolicznościach. Nie tak dawno okazało się, że Mike Porcaro cierpi na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Od tamtej pory jego przyjaciele z Toto wspomagają organizacje uświadamiające tragizm choroby. Wspierają też strażaków z Kalifornii, weteranów wojennych, oraz działania ONZ pomagające ludziom na całym świecie.

Bilety pojawią się w sprzedaży w czwartek 20 listopada o 10:00 na Eventim.pl, ticketpro.pl oraz ebilet.pl oraz na stronie Knockoutprod.net/sklep.

Megafon.pl