Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Premiera teledysku do utworu "Damy radę" Honoraty Skarbek!

czwartek, 05-03-2015

"Damy Radę" to już 10 teledysk Honoraty Skarbek.

,

Do tej pory klipy wokalistki zostały odtworzone ponad 35 milionów razy. Teledysk do nowego singla "Damy Radę", zapowiadającego trzeci krążek Honoraty, został nakręcony przez Grymuzęi Lewicką, z którymi artystka pracuje od początku swojej kariery.

Piosenka opowiada o odwadze potrzebnej do zdobywania świata, realizowania swoich celów i wzięcia życia w swoje ręce. Tekst nakłania do samorealizacji, porzucenia wszystkich obaw, wkraczając w świat dorosłego życia. Jest o pewnej siebie dziewczynie, która z podniesiona głowa idzie przed siebie.

Tak jak w przypadku poprzednich teledysków, Honorata sama napisała scenariusz obrazujący piosenkę oraz jest odpowiedzialna za stylizacje. Możemy zobaczyć jak wokalistka wkrada sie nocą z chłopakiem do klubu, gdzie jeżdżą na wrotkach, grają w kręgle czy odpalają gaśnice, robiąc przy tym hałas i spory bałagan. Żywe kolory wywołują uśmiech na twarzy oraz przywołują na myśl wiosnę i lato, które zbliża sie dużymi krokami.

Skarbek to jedna z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Dwa albumy, z których pochodzą świetnie przyjęte single m.in. „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”, liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne, potwierdzają wysoką i wciąż rosnącą pozycję Honoraty na polskiej scenie muzycznej. Obecnie artystka kończy pracę nad trzecim albumem, którego premiera jeszcze wiosną tego roku!Magic Records