Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Nowa płyta Marii Niklińskiej już wkrótce!

czwartek, 09-04-2015

Niebanalna, ciekawa i charyzmatyczna – Maria Niklińska zapowiada swoją debiutancką płytę „Maria”, która ukaże się 19 maja.

,

„Ile Jeszcze” to singiel promujący ten album. Artystka zdradza, że obecnie najlepiej czuje się w szeroko rozumianym nurcie synth-pop i w takim klimacie właśnie obracać będą się jej piosenki, do których sama napisała teksty.

Maria Niklińska ma na swoim koncie zarówno role w dużych produkcjach telewizyjnych i kinowych, jak i w kinie niezależnym. Mówi, że nigdy nie chciała iść w stronę piosenki aktorskiej. Muzyka jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie, a nie kolejną rolą.

Maria zaczęła pisać własne teksty i rozglądać się za odpowiednim materiałem muzycznym. W świecie muzycznym artystka upodobała sobie tak zróżnicowanych twórców jak: legendarny i zawsze nieprzewidywalny Serge Gainsbourg, ekscentryczna i pełna pomysłów Bjork czy bardzo wyzwolona artystycznie M.I.A. Z naszych twórców najbliższy jest Marii nieodżałowany Grzegorz Ciechowski.

Jared Leto wokalista „30 Seconds To Mars” pokazał, że można udanie łączyć znakomite aktorstwo ze śpiewaniem na najwyższym światowym poziomie” – mówi artystka.

Maria teraz poświęca się bez reszty muzyce i pamięta, co mówiono jej w szkole w Nowym Jorku – „sky is the limit!”

Universal Music Polska