Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Nowa płyta zespołu Lemmy'ego pod koniec sierpnia!

środa, 10-06-2015

"Bad Magic" – taki tytuł wybrała dla swego 22. studyjnego album legendarna grupa Motörhead, na której czele stoi jedna z najwybitniejszych osobowości w świecie mocnej muzyki, Lemmy Kilmister.

,

Płyta tria ukaże się 28 sierpnia. Wcześniej grupę będzie można zobaczyć na koncercie w naszym kraju.

Rok 2015 to nie tylko nowy album Motörhead. To również celebrowanie 40-lecia istnienia formacji, którą w Londynie założył Lemmy po tym, jak został wyrzucony z Hawkwind. W grudniu 2015 roku charyzmatyczny lider zespołu skończy 70 lat!

Motörhead od samego początku nie przejmuje się modami oraz trendami. "Bad Magic" to kolejne potwierdzenie tej tezy. Powalająca sekcja rytmiczna Lemmy/Mikkey Dee, świetne riffy i solówki Phila Campbella, ostre numery, ale i dużo wspaniałych melodii, doskonałe i inteligentne teksty Kilmistera – tak w skrócie można opisać zawartość płyty. Można też inaczej – to potężny kopniak w tych, którzy ośmielili się choć przez chwilę pomyśleć, że Motörhead nie ma już nic dobrego do zaoferowania.

Lemmy uporał się z kłopotami zdrowotnymi i wrócił do wysokiej formy, zarówno wokalnej, jak i tekstowej oraz kompozytorskiej. Wraz z Mikkeyem i Philem nagrał 13 piosenek, które nie pozostawiają cienia złudzeń co do tego, kto rozdaje karty w mocnej muzyce, opartej na rock and rollu, hard rocku i punk rocku. Już pierwsza kompozycja, która pojawiła się w sieci, "Thunder And Lightning", przekonuje, że z triem żartów nie ma i jeńców ono nie bierze.

Album "Bad Magic" ukaże się wprawdzie 28 sierpnia 2015 roku, ale jest szansa, że polscy fani Motörhead usłyszą piosenkę (lub piosenki) zawarte na materiale wcześniej. Formacja Lemmy'ego 6 lipca wystąpi w Polsce! Motörhead w ramach urodzinowej trasy zagra na warszawskim Torwarze.

Lista utworów na płycie "Bad Magic":

1. Victory Or Die
2. Thunder & Lightning
3. Fire Storm Hotel
4. Shoot Out All Of Your Lights
5. The Devil
6. Electricity
7. Evil Eye
8. Teach Them How To Bleed
9. Till The End
10. Tell Me Who To Kill
11. Choking On Your Screams
12. When The Sky Comes Looking For You
13. Sympathy For The DevilWarner Music Poland