Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Nowy singiel grupy Sachiel

wtorek, 07-07-2015

Kawałek nosi tytuł "Nostalgia" i jest zapowiedzią debiutanckiej płyty formacji.

,

Sachiel od początku istnienia eksperymentował i mieszał style muzyczne m.in. pop, hip-hop i rock. Pierwsze sukcesy przyszły dość szybko, gdyż już w październiku 2013 r. piosenka „Kiedy" zajmowała piąte miejsce w notowaniu ,,Hit-Planety" na antenie Muzycznego Radia. Następnym osiągnięciem było wyróżnienie na ,,Festiwalu Form Muzycznych" we Wrocławiu. W styczniu 2014 r. grupa Sachiel stanęła na scenie programu ,,Must Be The Music 7". W efekcie końcowym wygrywając program.

Obecnie formacja pracuje nad debiutancką płytą, której zapowiedzią jest singiel „Nostalgia”. Utwór ten to przede wszystkim kawałek o tęsknocie za marzeniami oraz o rozczarowaniu. Pomysł na kawałek zrodził się w chwili, gdy poczuliśmy na własnej skórze jak bardzo człowiek może znienawidzić drugiego człowieka tylko dlatego, że próbuje zmienić swoje życie, spełniać marzenia i czerpać z życia jak najwięcej.”

"Nostalgia" to także odzwierciedlenie tego co czuliśmy i przeżywaliśmy przez ostatnie miesiące. O tym, że byliśmy oceniani przez ludzi którzy nas nie znali, krytykowani przez ludzi, którzy nigdy nas nie słyszeli.

Jednak "Nostalgia" to kawałek również o nadziei i o tym, że czasami za bardzo skupiamy się na złych rzeczach, zamiast szukać pozytywów.Regio Records