Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

John Newman ogłasza premierę nowego albumu!

środa, 29-07-2015

Krążek zatytułowany "Revolve" ma się ukazać 16 października.

,

John Newman jeden z najciekawszych głosów ostatnich kilku lat zapowiada swój drugi album „Revolve”! Płytę zwiastuje przebój „Come And Get It”, do którego powstał teledysk oraz singiel „Lights Down”.

Ten zaledwie 25-letni Brytyjczyk, który zachwycił świat debiutancką płytą „Tribute”, musiał przejść błyskawiczną transformację z nieśmiałego chłopca z małego miasteczka w North Yorkshire do rozchwytywanego muzyka, który nagrywa w studio Michael’a Jacksona w Los Angeles.

Debiutancka płyta Newmana uzyskała status platyny w Wielkiej Brytanii, a jego nagrany z Calvinem Harrisem hit „Blame” rozszedł się na świecie w ilości ponad 4 milionów egzemplarzy i został streamowany aż 270 milionów razy! Zresztą współpraca z Harrisem wpłynęła mocno na styl pracy nad płytą „Revolve”, która jest wypełniona praktycznie samymi przebojowymi singlami.

„Revolve” to zbiór ponadczasowych, niemal klasycznych kompozycji, ale jednak nie retro. Album powstawał w studiach w Los Angeles, Londynu i Miami, a produkcją zajął się osobiście John Newman, a pomagali mu tacy producenci i muzycy jak Greg Kurstin, (Sia, Beyoncé, Ellie Goulding, Katy Perry & Lana Del Ray), legendarny Charlie Wilson, Jack Splash i sekcja dęta Jerry’ego Heya (Michael Jackson, Quincy Jones).

Płycie „Revolve” będzie towarzyszyła książka pod tym samym tytułem, w której John Newman zdradza kulisy pracy nad płytą.

Universal Music Poland