Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Debiut Antka Smykiewicza!

czwartek, 06-08-2015

Artysta prezentuje singiel zatytułowany "Pomimo burz".

,

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów, którego publiczność miała okazję bliżej poznać w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, w którym zajął drugie miejsce. Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się wokalistów na naszej scenie muzycznej!

Antek o singlu: - Każde prawdziwe uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi musi przejść przez kilka etapów. Od zakochania, wszystkich początkowych zachwytów i uniesień przechodzimy do szarej codzienności, która zazwyczaj nie jest już taka kolorowa jak sam początek. Nagle większość rzeczy już o sobie wiemy, pojawiają się problemy, ciężko nam siebie na wzajem zaskoczyć i podświadomie zaczynamy się rozglądać za łatwiejszą perspektywą.

Jedni z nas poddają się wtedy i rozstają jak w śmiechu porzucone kwiaty choć nie wiedzą do końca czemu tak się stało

Drudzy z nas natomiast pomimo burz i zawirowań na przekór czasom, w których rzeczy już się nie naprawia tylko wymienia na nowe, postanawiają o siebie walczyć i pozwolić na to by narodziło się prawdziwe wartościowe uczucie jakim jest miłość. O ważne rzeczy i osoby warto się czasem trochę postarać, bo przecież nic wielkiego nie przychodzi w życiu łatwo. Myślę że o tym właśnie opowiada piosenka "Pomimo burz".
Universal Music Polska