Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

O.S.T.R. z wyjątkowym gościem w Poznaniu

wtorek, 09-03-2010

27 marca przed publicznością klubu Eskulap w Poznaniu zaprezentuje się O.S.T.R. Występ będzie miał wyjątkowy charakter - artysta zagra blisko trzygodzinny set, a na scenie pojawi się wraz z gościem specjalnym.

,

Koncert odbędzie się w ramach promocji albumu "Tylko dla dorosłych". Obok Ostrego, Kochana, DJ Haema i LDZ Orkiestry zaprezentuje się wschodząca gwiazda z Detroit - wokalista znany jako Cadillac Dale. Amerykański autor i producent znany jest już polskiej publice z gościnnych udziałów na płytach O.S.T.R.-a "Ja tu tylko sprzątam" oraz "O.C.B.".

Urodzony we wschodniej części Detroit, całe dzieciństwo spędził na podwórku, gdzie grał w baseball i słuchał muzyki. Nie mógł uniknąć inspiracji ze strony wielkich gwiazd rodzimego Motown, jak Smokey Robinson czy The Temptations. Z wiekiem, jego zainteresowania muzyczne podążały w nowych kierunkach. Podłapał funk George'a Clintona w wieku 12 lat, w wieku 16 lat był housowym DJ-em. Punktem zwrotnym w jego karierze był występ w popularnym programie radiowym "Showtime at The Apollo". Artysta wystąpił gościnnie w przeboju grupy Black Lagoon "Star" oraz w rockowo-hiphopowym crossoverze z raperem Hush.

Bilety na poznański koncert O.S.T.R-a i Cadillaca Dale'a są już do nabycia.

Megafon