Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Lanberry debiutuje

czwartek, 10-03-2016

Zjawiskowa i utalentowana Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry wydała właśnie autorską płytę.

,

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie „Warsoul Experience” z Projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć m.in. Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM’a.

Ona wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80-tych i 90-tych tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej. Inspiracji Lanberry poszukuje w różnych gatunkach i nurtach muzycznych, wśród artystów, z których czerpie najwięcej znajdują się takie postacie sceny muzycznej jak: Robyn, Sia, Tove Lo, Lorde, Chromeo czy Beyonce.

Do szerszego grona publiczności, trafiła za sprawą singla „Podpalimy świat”, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych w Polsce oraz utworu „Każdy moment”. Oba utwory znalazły się na debiutanckim materiale wokalistki.

Universal Music Polska