Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Janet Jackson chce być Earthą Kitt

środa, 21-04-2010

Janet Jackson pragnie zagrać główną rolę w filmie o życiu Earthy Kitt.

,

Piosenkarka, która znała Kitt osobiście, przekonuje, że legendarna wokalistka sama wytypowała ją do roli.

Eartha jest moją idolką, miałam zaszczyt znać ją osobiście i spędzać z nią czas - tłumaczy Jackson. - Wielokrotnie sugerowała, że powinnam zagrać ją w filmie o jej życiu. Była bardzo podekscytowana tym pomysłem. Mam nadzieję, że jej życzenie się spełni i będę mogła oddać jej hołd na ekranie.

Eartha Kitt zasłynęła rolą kobiety-kota w wyświetlanym w latach 60. serialu o Batmanie. Jako wokalistka została zapamiętana przede wszystkim za sprawą piosenki "Santa Baby". W repertuarze miała również utwory "Old Fashioned Girl" czy "C'est Si Bon". Znakomicie radziła sobie także na Broadwayu. Orson Wells uznał ją za "najbardziej ekscytującą kobietę na świecie". W 1960 uhonorowano ją gwiazdą na hollywoodzkiej Alei Sław. W 2008 roku artystka przegrała walkę z rakiem okrężnicy.

Ostatnia płyta Janet Jackson, "Discipline", ukazała się w lutym 2008 roku. Pod koniec marca premierę miał jej nowy singel "Nothing", który powstał na potrzeby filmu "Why Did I Get Married Too". Jackson zagrała jedną z głównych ról w obrazie Tylera Perry'ego.

Megafon