Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Virgin wraca do rockowych brzmień na płycie i koncertach

czwartek, 13-10-2016

Zespół Virgin zapowiedział serię koncertów, które odbędą się w przyszłym miesiącu. Także w listopadzie ukaże się nowy album kapeli, na której czele stoi Doda.

,

Longplay ukaże się 10 listopada, o czym muzycy poinformowali na Facebooku. Według wcześniejszych zapowiedzi w zestawie znajdą się zarówno nowe piosenki Virgin jak i stare przeboje.

Pop-rockowa formacja zaprezentowała już nowy singel "Niebezpieczna kobieta". Wideo do kawałka, który trafił rówież na soundtrack filmu Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", można obejrzeć poniżej. Istnieje również anglojęzyczna wersja utworu - "Hard Heart".

Z nowym albumem Virgin wyruszy w trasę koncertową, która będzie powrotem do starych rockowych brzmień. Oto harmonogram pierwszych ogłoszonych występów:

10 listopada - Warszawa, Hard Rock Cafe
12 listopada - Białystok
17 listopada - Wrocław, Alibi
19 listopada - Warszawa, klub Glam
20 listopada - Tomaszów Mazowiecki, Rozdanie nagrór Fama
22 listopada - Warszawa, Gala TVP
24 listopada - Bielsko-Biała, Rude Boy

Po 10 latach Doda oraz Tomasz Lubert postanowili ponownie połączyć swoje siły - reaktywując grupę. Virgin powraca na scenę, a jego skład zasilają również pozostali muzycy - Piotr Olszewski i Piotr Pawłowski.

Zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi - "Bimbo" (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci - "Ficca" (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji to "Dżaga", "Nie zawiedź mnie", "Kolejny raz", "Szansa", "Znak pokoju" czy "2 bajki".

Megafon.pl