Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Antek Smykiewicz prezentuje całkiem nowy utwór!

poniedziałek, 17-10-2016

Nagranie zatytułowane jest "Cud".

,

„Cud” to międzynarodowa produkcja, która powstała przy współpracy Antka z takimi producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman) , Connor Reeves (Joss Stone, Rod Stewart, Tina Turner) oraz Joe Kilington.

Teledysk do singla powstał w malowniczej Toskanii i opowiada piękną historię o nadziei oraz o tym, że warto… Wierzyć w Cud!

- Jak już powszechnie wiadomo życie to nie bajka, a obyczajowa historia oparta na faktach, niekoniecznie zakończona happy endem. Bywa że bliscy nam ludzie odchodzą... Bywa że nasze starania i praca pomimo szczerych chęci kończą się sromotnym fiaskiem i nie do końca rozumiemy, dlaczego. Co nam wtedy pozostaje, jak nie właśnie nadzieja? Moja piosenka, to krótka historia o trwaniu mimo przeciwności losu i wierze w lepsze jutro - kiedyś ktoś powiedział że... Noc jest najciemniejsza tuż przed świtem... - trzeba tylko uwierzyć, że świt w ten, czy inny sposób nadejdzie. Czasem wystarczy odrzucić sprzed oczu negatywne myśli i go po prostu dostrzec. Chciałem przez ten utwór wysłać w świat trochę pozytywu i mam nadzieję że mi się to udało. - mówi Antek Smykiewicz.

Utwór zapowiada niezwykłą reedycję debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza – „Nasz Film” Deluxe Edition, którego premiera odbędzie się już 21.10!Universal Music Polska