Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Pierwszy studyjny album Virgin od 11 lat

czwartek, 20-10-2016

Album "Choni" swoją premierę będzie miał 10 listopada 2016.

,

Doda i Tomek Lubert ponownie połączyli szyki. Najpierw zagrali krótki koncert akustyczny w Warszawie w 2014 roku, by po kilkunastu miesiącach powrócić na dobre. Efektem jest czwarta studyjna płyta "Choni".

Album "Choni" to 11 piosenek. Sześć z nich to utwory premierowe, reszta to wielkie hity Virgin, wśród których są "Dżaga", "2 Bajki", "Znak pokoju", czy "Mam tylko Ciebie". Płytę promowała najpierw anglojęzyczna piosenka "Hard Heart", która spodobała się samemu Slashowi, z którym Doda miała przyjemność wstąpić na scenie, gdy charyzmatyczny gitarzysta Guns N' Roses gościł w Polsce ze swoim solowym zespołem.

Zespół Virgin nagrał również jej polską wersję, pod tytułem "Niebezpieczna kobieta". Wydany na singlu kawałek promuje film Patryka Vegi pod tytułem "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

W 2007 roku drogi Dody i Tomka Luberta rozeszły się. Wokalistka rozpoczęła udaną karierę solową, w której trakcie nagrała dwie płyty ("Diamond Bitch", "7 pokus głównych" – obydwie uzyskały status platynowy), wystąpiła w filmie oraz licznych programach telewizyjnych. Stała się też jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Z kolei Tomek założył zespoły Video i Volver, z którymi odniósł spore sukcesy. Nagrał też pierwszą solową płytę o wymownym tytule "Z miłości do muzyki". W pochodzącej z niej piosence "Hej" zaśpiewała Doda.

Tracklista płyty:
"Niebezpieczna kobieta"
"Sens"
"Padłeś? Poleż"
"Kopiuj – Wklej"
"Miłość na etat"
"Anyżk"
"Dżaga"
"2 Bajki"
"Znak pokoju"
"Mam tylko Ciebie"
"Szansa"

Bonus tracks:
"Niebezpieczna kobieta" (Remix by Forest)
"Hard Heart"

Jesienna trasa koncertowa:
10 listopada – Warszawa / Hard Rock Cafe
12 listopada – Białystok
17 listopada – Wrocław / Klub Alibi
18 listopada – Warszawa / Klub Glam
20 listopada – Tomaszów Mazowiecki / Rozdanie Nagród Radia Fama
22 listopada – Warszawa / Gala Tvp
24 listopada – Bielsko Biała / Klub RudeboyUniversal Music