Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Prince Royce tańczy z Shakirą

środa, 29-03-2017

Kolumbijka po raz kolejny zaprezentowała swą gibkość i taneczne umiejętności w teledysku do piosenki "Deja Vu" amerykańskiego artysty pochodzącego z Dominikany, Prince'a Royce'a.

,

Kawałek utrzymany jest w klimacie karaibskich rytmów. Wokale w miło bujającej piosence dzieli między siebie oboje wokalistów. Na potrzeby teledysku Shakira nauczyła się tańczyć bachatę - jeden z latynoamerykańskich tańców.

Zaśpiewana w całości po hiszpańsku kompozycja, promuje piąty studyjny album Prince'a Royce'a "Five", który ukazał się 24 lutego 2017 roku. Wokalista w swojej dotychczasowej karierze otrzymał aż osiem nominacji Latin Grammy, był również 10-krotnie nominowany do Billboard Music Awards i 18 statuetek Billboard Latin Music Awards.

Pochodząca z Kolumbii Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów "Whenever, Wherever", "Hips Don't Lie", "Beautiful Liar". W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu "Shakira".Megafon.pl


Tytuł
Posłuchaj
 
Słuchaj -Shakira, Try Everything Kup -Shakira, Try Everything