Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Miley Cyrus przeprasza fanów

poniedziałek, 14-08-2017

Miley Cyrus miała pojawić się w niedzielę na gali wręczenia Teen Choice Awards. Ostatecznie wokalistka nie dotarła na ceremonię.

,

24-letnia gwiazda miała odebrać osobiście najważniejsze wyróżnienie plebiscytu - Ultimate Choice Award. Po kilku minutach od rozpoczęcia show prowadząca Victoria Justice powiedziała, że Miley ostatecznie nie dotrze. Swoją nieobecność piosenkarka wytłumaczyła fanom na swoim Instagramie.

- Najdrożsi fani. Dziękuję z głębi serca za tę nagrodę. Jest mi przykro, że nie mogłam dotrzeć. Robiłam co w mojej mocy - napisała Miley w poście.

We wcześniejszych latach wyróżnienie Ultimate Choice Award otrzymali Selena Gomez, Ashton Kutcher i Taylor Swift.

Miley Cyrus przymierza się obecnie do premiery nowej płyty. Następca "Bangerz" oraz "Miley Cyrus and Her Dead Petz" ukaże się 29 września.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Jej największym przebojem jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips krążek "Miley Cyrus and Her Dead Petz".

Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes", a także użyczyła głosu w superprodukcji "Strażnicy galaktyki vol. 2".

Megafon.pl