Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Marek Kaliszuk wychodzi naprzeciw

poniedziałek, 21-08-2017

"Naprzeciw" to najnowszy singiel zapowiadający debiutancką płytę artysty.

,

Utwór charakteryzują elektro-akustyczne brzmienia utrzymane w popowej stylistyce oraz wyjątkowy wokal Marka, który często porównuje się do głosu Georga Michaela, czy Sama Smitha.

- W każdym, nawet najlepszym związku zdarzają się konflikty, padają gorzkie słowa, przestajemy że sobą rozmawiać. Jeśli jest to jednak ta prawdziwa miłość, kwestią czasu jest tylko kto i kiedy zrobi pierwszy krok i wyjdzie naprzeciw... O tym właśnie jest ta piosenka. – mówi Marek Kaliszuk, który jest autorem tekstu "Naprzeciw". Utwór skomponował wspólnie z Adamem Bieranowskim.

Marek Kaliszuk to wokalny i aktorski kameleon, który w listopadzie 2014 roku podbił serca widzów oraz jurorów wygrywając 2. edycję jednego z talent show. Udowodnił, że niekończąca się wręcz skala głosu, świetna technika, ogromna wrażliwość i aktorska kreacja pozwalają mu stworzyć niemal każdą postać!

Marek to nie tylko przystojny aktor i wokalista, ale też kompozytor, autor tekstów i producent. Pierwszego lipca 2015 ukazał się wyprodukowany przez niego videoclip promujący jego autorski singiel zatytułowany I won’t stop. Koncertuje z ekskluzywnym, muzycznym projektem, w którym daje popis swoich niezwykłych umiejętności wokalnych w oparciu o wielkie przeboje oraz autorskie utwory. Sukcesy zawodowe Marka to efekt pracowitości, pasji oraz gruntownego aktorskiego i wokalnego wykształcenia (Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, Wydział Wokalno-Aktorski gdańskiej Akademii Muzycznej). W listopadzie 2015 roku na scenie Teatru Capitol w Warszawie swoją premierę miał spektakl Dajcie mi Tenora! z Kaliszukiem w roli głównej. Jego warszawski debiut teatralny spotkał się ze znakomitymi recenzjami. Od marca 2017 widzowie teatralni w całej Polsce mogą oglądać Marka w absolutnie komediowym wydaniu w spektaklu Klatka dla Ptaków (reż. Andrzej Strzelecki).

Fot. M.Mazurkiewicz