Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Justin Timberlake gwiazdą Super Bowl 2018

wtorek, 24-10-2017

Justin Timberlake będzie gwiazdą najważniejszego wydarzenia telewizyjnego w USA w 2018 roku. Artysta pojawi się na scenie w przerwie Super Bowl.

,

Piosenkarz zaprezentuje się publiczności 4 lutego 2018 na U.S. Bank Stadium w Minnesocie. Wcześniej mówiło się o wspólnym występie z Jayem-Z. Justin Timberlake podpisał jednak kontrakt samodzielnie. Timberlake bawił publiczność podczas sportowych rozgrywek już dwa razy. W 2001 roku wystąpił jeszcze w ramach 'N Sync u boku Aerosmith, Britney Spears, Nelly'ego i Mary J. Blige. W 2004 wokalista był gościem podczas koncertu Janet Jackson. To właśnie z jego udziałem doszło do skandalu, kiedy to - podobno niechcący - w trakcie tańca obnażył pierś wokalistki. Zdarzenie przeszło do historii jako nipplegate (afera sutkowa).

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek FutureSex/LoveSounds promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Megafon.pl