Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Shakira doznała krwotoku ze strun głosowych. Odwołuje trasę

czwartek, 16-11-2017

Shakira musiała odwołać koncerty w Europie. Gwiazda poważne nadwyrężyła struny głosowe.

,

Shakira w tym roku już nie zaśpiewa na starym kontynencie. Zaplanowane na jesień występy będą musiały zostać przełożone na 2018 rok.

Za pośrednictwem Facebooka, Shakira zamieściła list do fanów, w którym wytłumaczyła, że pod koniec października doznała krwotoku z prawej struny głosowej. Do urazu doszło na jednej z prób, kiedy wokalistka przeforsowała swój instrument. Pierwotna diagnoza dawała szansę na powrót do zdrowia przed rozpoczęciem europejskiej trasy w Kolonii, ale tak się nie stało.

- Niestety, krwotok nie minął i mój koszmar trwa - napisała Shakira. - Walczę, by w pełni wrócić do zdrowia. Cierpię z powodu tych, którzy zrobili niemożliwe rzeczy, by zdobyć bilety w różnych krajach Europy. Także z powodu mojej 60-osobowej ekipy, która harowała dzień i noc, by stworzyć najlepszy show w mojej artystycznej karierze i którzy nie mogli doczekać się tych występów. I z powodu moich dzieci, które chciały zobaczyć mamę na scenie.

Ostatnim albumem wokalistki jest "El Dorado" z maja 2017. Z krążka pochodzą singla "Chantaje" i "La Bicicleta". Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych płyt.

Megafon.pl


Tytuł
Posłuchaj
 
Słuchaj -Shakira, Try Everything Kup -Shakira, Try Everything