Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Jessie Ware prosto z Londynu

środa, 20-12-2017

We wrześniu Jessie Ware pojawiła się na czterech koncertach w londyńskiej arenie Islington Assembly Hall. Występy zostały zarejestrowane, a ich fragmenty złożyły się na nową EP-kę artystki.

,

 Wydawnictwo nosi tytuł "Your Domino". Na zestaw składają się cztery nagrania w wersji live: "Your Domino", "Sam", "Alone" oraz "Say You Love Me".

"Your Domino" to następca albumu "Glasshouse", który ukazał się 20 października. Materiał powstawał w Los Angeles wraz z wieloletnim współpracownikiem Jessie Ware, Bennym Blanco. Longplay oscyluje mocno wokół tematu związków, ale też wątku rodziny, związanym z tym, że artystka została niedawno matką.

Z nowymi utworami Jessie Ware pojawi się też na regularnych dwóch koncertach i 4 marca 2018 roku wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie Kraków a 6 marca na warszawskim Torwarze.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu "Devotion" (platyna w Polsce), w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, "Tough Love" (złoto w Polsce).

Megafon.pl