Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Jennifer Lopez razem z Cardi B

czwartek, 28-12-2017

Jennifer Lopez szykuje wspólne nagranie z wschodzącą gwiazdą kobiecego hip-hopu, Cardi B.

,

Chłopak Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, ujawnił na Instagramie, że jego ukochana i Cardi B pracują nad wspólną piosenką. Nad nagraniem czuwa DJ Khaled, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z Lopez. Na razie nie wiadomo nic więcej o kawałku.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Jej pierwszy oficjalny singel, "Bodak Yellow", otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love" , "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block" , "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii "Second Act".

Megafon.pl