Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

VIP-owscy fani w barze na scenie podczas koncertów Justina Timberlake'a

czwartek, 11-01-2018

Justin Timberlake ogłosił trasę po Stanach Zjednoczonych. Dla najbardziej hojnych fanów, wokalista ma wyjątkowe, VIP-owskie wejściówki.

,

W ramach pakietu VIP o nazwie One Stage Bar, będzie można oglądać show Justina Timberlake'a z barowego stołka ustawionego na środku sceny. Jest również pakiet z drinkiem, acz tu trzeba mieć ukończone 21 lat.

Należy spodziewać się, że częścią scenografii podczas trasy promującej nadchodzący album "Man of the Woods" Amerykanina będzie bar. Na razie szczegóły dotyczące produkcji koncertów nie są znane. Trasa rozpocznie się w marcu.

Longplay "Man of the Woods" ukaże się 2 lutego. W realizacji materiału popowego wokalistę wspierali sprawdzeni producenci The Neptunes i Timbaland. Ponadto gościnnie pojawią się Alicia Keys i gwiazdor country Chris Stapleton.

- To płyta zainspirowana jest moim synem, moją żoną, moją rodziną - mówił wcześniej artysta. - To także płyta o tym, skąd się wywodzę. Bardzo osobisty materiał.

Na pierwszy singel wokalista wybrał "Filthy". Niebanalny klip towarzyszący utworowi można obejrzeć poniżej. Longplay "Man of the Woods" ukaże się na dwa dni przed występem Justina Timberlake'a na Super Bowl. Popowy gwiazdor pojawi się w przerwie finału NFL na U.S. Bank Stadium w Minnesocie.

Oto tracklista "Man of the Woods":

1. Filthy
2. Midnight Summer Jam
3. Sauce
4. Man of the Woods
5. Higher, Higher
6. Wave
7. Supplies
8. Morning Light (featuring Alicia Keys)
9. Say Something (featuring Chris Stapleton)
10. Hers (Interlude)
11. Flannel
12. Montana
13. Breeze Off the Pond
14. Livin' Off the Land
15. The Hard Stuff
16. Young Man

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek FutureSex/LoveSounds promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.Megafon.pl