Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Justin Timberlake zapowiada "Man of the Woods"

czwartek, 18-01-2018

Justin Timberlake zaprezentował klip promujący swój nadchodzący album, "Man of the Woods".

,

Wideo ukazuje prace nad nadchodzącą płytą popowego gwiazdora. W czarno-białym filmiku poza Timberlakiem pojawiają się także Pharrell, Timbaland, Jessica Biel i Chris Stapleton. - To album o szerokim spektrum dźwięków, ale opisałbym "Man of the Woods" jako współczesną Americanę połączoną z automatem perkusyjnym 808 - mówi wokalista.

Longplay "Man of the Woods" ukaże się 2 lutego. W realizacji materiału popowego wokalistę wspierali sprawdzeni producenci The Neptunes i Timbaland. Ponadto gościnnie pojawią się Alicia Keys i gwiazdor country Chris Stapleton. Na pierwszy singel wokalista wybrał "Filthy".

"Man of the Woods" ukaże się na dwa dni przed występem Justina Timberlake'a na Super Bowl. Popowy gwiazdor pojawi się w przerwie finału NFL na U.S. Bank Stadium w Minnesocie.

Oto tracklista "Man of the Woods":

1. Filthy
2. Midnight Summer Jam
3. Sauce
4. Man of the Woods
5. Higher, Higher
6. Wave
7. Supplies
8. Morning Light (featuring Alicia Keys)
9. Say Something (featuring Chris Stapleton)
10. Hers (Interlude)
11. Flannel
12. Montana
13. Breeze Off the Pond
14. Livin' Off the Land
15. The Hard Stuff
16. Young Man

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek FutureSex/LoveSounds promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.Megafon.pl