Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Siostra Godlewska w teledysku disco polo

środa, 14-02-2018

Zespół Selfie zaprezentowała teledysk do utworu "Taka niunia", w którym wystąpiła Małgorzata Godlewska.

,

Siostry Godlewskie nie poprzestają tylko na śpiewaniu. Małgorzata Godlewska pojawiła się właśnie w teledysku disco polo! Do sieci trafił najnowszy klip zespołu Selfie "Taka niunia" z udziałem jednej z sióstr. Występy wokalne sióstr Godlewskich stały się hitem sieci. A jak Małgorzata poradziła sobie w teledysku? I czy siostra Godlewska odważyła się zaśpiewać wraz z grupą Selfie? Zobaczcie sami…

Dynamiczne sceny oraz obecność kontrowersyjnej celebrytki powoduje , że zainteresowanie teledyskiem z każdym dniem rośnie. Możemy w nim zobaczyć wokalistów– Mariusza i Łukasza, wspomnianą wcześniej Małgorzatę Godlewską oraz trzy piękne tancerki. Kolorowe ujęcia, dużo tańca, piękne kobiety oraz szybkie auto to wizytówka tego klipu. Teledysk był realizowany w warszawskim studio "Bratanka". Nad całością zdjęć czuwała firma ALLINTERACTIVE znana z większości produkcji zespołu Boys.

- To nasze największe przedsięwzięcie w ostatnim czasie, z ogromem przygotowań ale przede wszystkim wspaniałą atmosferą na planie. Tak w skrócie można opisać nasz ostatni numer i teledysk. Mamy nadzieję, że zarówno kontrowersyjna bohaterka teledysku Małgorzata Godlewska oraz produkcja klipu jaki i sama piosenka zainteresuje dużą część odbiorców - Zdradza Mariusz Gralak, wokalista zespołu Selfie.