Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Zobacz nowy, wyjątkowo długi klip Imagine Dragons

czwartek, 15-03-2018

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, Harry Styles zaprezentował wideo do singla "Sign of the Times".

,

Grupa Imagine Dragons przygotowała do piosenki 12-minutowy klip. Bohaterem teledysku jest mężczyzna grany przez wokalistę Dana Reynoldsa. Akcja rozpoczyna się od napadu na lombard, w wyniku którego bohater trafia do więzienia. Za brzmienie piosenki odpowiada Alex Da Kid. Reżyserią klipu, zajął się Mark Pellington, który ostatnio nakręcił film "Nostalgia".

"Next To Me" pochodzi z ubiegłorocznego albumu "Evolve". Premiera "Next To Me" zbiega się w czasie z ogłoszeniem amerykańskiej trasy koncertowej bandu, która rozpocznie się 5 czerwca w Hartford, w stanie Connecticut.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album "Night Visions" był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny - "Smoke + Mirrors" ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt ("Night Visions" podwójna platyna, "Smoke + Mirrors" złoto). Ich dorobek zamyka longplay "Evolve", który miał premierę w czerwcu 2017 roku.Megafon.pl