Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Taconafide - połączone siły Taco Hemingwaya i Quebonafide

wtorek, 20-03-2018

Taco Hemingway i Quebonafide ogłosili wspólne wydawnictwo i zapowiedzieli trasę koncertową. Projekt nazywa się Taconafide.

,

Dwóch raperów, zaliczanych do najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, postanowiło połączyć siły. Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali wydawnictwo "Soma 0,5 mg" - jeden z najbardziej niespodziewanych albumów tego roku w polskiej muzyce. Premierę wyznaczono na 13 kwietnia 2018 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest "ART-B". W pierwszym publikowanym utworze artyści bezbłędnie uchwycili jasne i ciemne strony swojej popularności. Filip i Kuba rapują: "żyję jakbym wygrał w Lotto", ale czy wygrana w loterii naprawdę przynosi szczęście? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w premierowym materiale.

Krążek "Soma 0,5mg" promować będzie niepowtarzalna trasa koncertowa Ekodiesel Tour. To jedyna planowana wspólna trasa artystów.

Harmonogram przedstawia się następująco:

19 kwietnia - Kraków 21 kwietnia - Warszawa 22 kwietnia - Katowice 24 kwietnia - Poznań 26 kwietnia - Gdańsk 27 kwietnia - Łódź 28 kwietnia - Wrocław

Szczegółowe informacje na temat biletów oraz dokładnych lokalizacji zostaną udostępnione wkrótce.

Filip Szcześniak, jak naprawdę nazywa się Taco Hemingway, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hiphopowe, z którego się wywodzi. Na dotychczasowych krążkach "Trójkąt warszawski" (2014) oraz nagrodzonym Fryderykiem "Umowa o dzieło" (2015) uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce. Singel "Następna stacja" dotarł na szczyt Listy Przebojów Trójki. Jego ostatnie wydawnictwo to "Szprycer" z 2017 roku.

Quebonafide naprawdę nazywa się Kuba Grabowski. W dorobku ma dwa solowe albumy "Ezoteryka" (2015) i "Egzotyka" (2017).

Megafon.pl