Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Nowa piosenka Jamesa Baya

czwartek, 05-04-2018

James Bay zaprezentował kolejny utwór z nadchodzącego albumu "Electric Light".

,

 - Gdybym miał opisać swój pierwszy album wizualnie, wspomniałbym o płomieniach - powiedział James Bay o debiutanckim "Chaos and the Calm" z 2014 roku. - Nowa płyta to dla mnie dźwiękowa i artystyczna ewolucja. Wyobraziłem sobie, że ktoś zapala przede mną 100-watową żarówkę, która staje się coraz większa i większa. Taki był początek "Electric Light" w mojej głowie.

Po zaskakującym "Wild Love" oraz "Pink Lemonade", do sieci trafił numer zatytułowany "Us". Akustycznej wersji nagrania można posłuchać poniżej.

Longplay "Electric Light" ukaże się 18 maja. Do pracy nad drugą płytą James Bay zaprosił Jona Greena oraz Paula Epwortha (Adele, Florence and the Machine).Każdy, kto zamówi krążek przed premierą (pod tym adresem), otrzyma możliwość pobrania "Wild Love", "Pink Lemonade" oraz właśnie "Us". https://umusicpl.lnk.to/Xikjn

Oto tracklista:

1. Intro
2. Wasted On Each Other
3. Pink Lemonade
4. Wild Love
5. Us
6. In My Head
7. Interlude
8. Just For Tonight
9. Wanderlust
10. I Found You
11. Sugar Drunk High
12. Stand Up
13. Fade Out
14. Slide

James Bay to uosobienie współczesnej rockowej gwiazdy. Po wydaniu debiutu "Chaos And The Calm" (2015), na którym znalazły się kawałki "Hold Back The River" i "Let It Go" - Bay został nominowany do Grammy w trzech kategoriach. Z kolei w Wielkiej Brytanii krążek otrzymał miano Najlepszego Albumu Nowego Artysty. Płyta rozeszła się w nakładzie 3,5 miliona, do czego należy dodać 2,7 miliarda streamów na całym świecie. Bay został też wyróżniony nagrodą Critics Choice podczas gali BRIT, doceniony przez magazyn "Q" i kapitułę Ivor Novello oraz nominowany do MTV Europe Music Awards i MTV Video Music Awards. Nie pominięto go także w Australii, gdzie zdobył statuetkę dla Najlepszego międzynarodowego artysty.

Megafon.pl