Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Taconafide inwestują w "Kryptowaluty"

wtorek, 10-04-2018

Taconafide opublikowali klip do piosenki "Kryptowaluty".

,

"Kryptowaluty" to czwarty singel zapowiadający wspólny projekt Taco Hemingwaya i Quebonafide "Soma 0,5 mg".

W teledysku do utworu możemy zobaczyć raperów w roli rekinów finansjery, posiadających własny klub sportowy, willę, hodowlę koni. Prowadzących z pozoru beztroskie życie. Klip można zobaczyć poniżej.

Dwóch raperów, zaliczanych do najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, postanowiło połączyć siły. Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali wydawnictwo "Soma 0,5 mg" - jeden z najbardziej niespodziewanych albumów tego roku w polskiej muzyce. Premierę wyznaczono na 13 kwietnia 2018 roku.

Krążek "Soma 0,5mg" promować będzie niepowtarzalna trasa koncertowa Ekodiesel Tour. To jedyna planowana wspólna trasa artystów.

Harmonogram przedstawia się następująco:

19 kwietnia - Kraków
21 kwietnia - Warszawa
22 kwietnia - Katowice
24 kwietnia - Poznań
26 kwietnia - Gdańsk
27 kwietnia - Łódź
28 kwietnia - Wrocław

Filip Szcześniak, jak naprawdę nazywa się Taco Hemingway, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hiphopowe, z którego się wywodzi. Na dotychczasowych krążkach "Trójkąt warszawski" (2014) oraz nagrodzonym Fryderykiem "Umowa o dzieło" (2015) uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce. Singel "Następna stacja" dotarł na szczyt Listy Przebojów Trójki. Jego ostatnie wydawnictwo to "Szprycer" z 2017 roku.

Quebonafide naprawdę nazywa się Kuba Grabowski. W dorobku ma dwa solowe albumy "Ezoteryka" (2015) i "Egzotyka" (2017).Megafon.pl