Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Kanye West pracuje też z Chance The Rapperem

wtorek, 26-06-2018

Kanye West pracuje nad kolejnym albumem. Tym razem artysta wspomaga Chance The Rappera.

,

Kanye West pracuje też nad albumem z Chance The Rapperem. Kanye West ostatnio był solidnie zapracowany. Artysta wydał własny album "ye" oraz wspólną płytę z Kid Cudim zatytułowaną "Kids See Ghots". Dodatkowo Amerykanin wyprodukował także płyty Nasa i Pushy-T. Wygląda jednak na to, że to nie koniec muzycznej działalności rapera w tym roku. Współpracownik artysty Francis & The Lights zapewnia, że Kanye Wsest pracuje także nad płytą z Chance The Rapperem. Tweet potwierdzający tę informację można zobaczyć poniżej.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych .raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn "Time" dwukrotnie zamieścił go na liście "100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie" - w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego poprzedni krążek to album "The Life of Pablo" z lutego 2016 roku.

Dorobek Chancelora Bennetta ukrywającego się pod pseudonimem Chance The Rapper zamyka mikstejp "Coloring Book" z maja 2016 roku

Megafon.pl