Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Jennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona

środa, 01-08-2018

Podczas rozdania nagród MTV Video Music Jennifer Lopez otrzyma za całokształt twórczości Michael Jackson Video Vanguard Award.

,

Amerykanka nie tylko odbierze nagrodę, ale także wystąpi na żywo podczas uroczystości, która odbędzie się w Nowym Jorku w Radio City Music Hall 20 sierpnia. Wokalistka otrzymała w tym roku nominację za singel "Dinero". To pierwszy występ Jennifer Lopez na MTV Video Music Awards od 2001 roku.

Wcześniej nagrodę tę otrzymali Michael Jackson (jeszcze nie nosiła wtedy jego imienia), Madonna, Guns N' Roses, Britney Spears, Justin Timberlake, Beyonce, Kanye West, Rihanna oraz and P!nk.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love" , "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block" , "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii "Second Act".Megafon.pl