Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Zobacz klip Bastille i Seeb

wtorek, 29-01-2019

Bastille i Seeb opublikowali teledysk do piosenki "Grip".

,

Po udanym remiksie "Delicate" Taylor Swift i wydaniu debiutanckiej EP-ki "Nice To Meet You", norweskie duo Seeb połączyło siły z Bastille. Efekt ich spotkania to singel "Grip". Wydawnictwo promuje mikstejp "Other People’s Heartache Pt.4", który ukazał się 7 grudnia 2018 roku.

Bastille zaproponowało wizję utworu, a duet producentów przetworzył ją na klubowy hymn. "Grip" to niekonwencjonalne połączenie melancholii i euforii. Wyjątkowy i z miejsca wpadający w ucho wokal Dana Smitha idealnie komponuje się z produkcją Seeb.

- Nasz kawałek to dzieło samo w sobie, zawiera DNA zarówno Seeba, jak i Bastille. Wszyscy bardzo zaangażowaliśmy się w proces tworzenia, mimo że byliśmy daleko od siebie, w pewnym momencie na trzech różnych kontynentach - mówią panowie z Seeb. - Mamy nadzieję, że dzięki "Grip" nasi fani zobaczą nową odsłonę Seeb, bo chcemy eksplorować nowe ścieżki.

Muzykę Bastille cechują indiepopowe, podszyte taneczną elektroniką synthpopowe brzmienia. Wydany w 2013 roku debiutancki album "Bad Blood", okazał się międzynarodowym fenomenem, a w Polsce krążek szybko pokrył się platyną. Longplay "Wild World" miał premierę we wrześniu 2016 roku.dwóch lat utwory, w których producenci maczali palce, zgromadziły ponad 4 miliardy streamów na całym świecie.Megafon.pl