Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Maluma zagra w Polsce

piątek, 08-02-2019

Maluma, latynoski wokalista znany m.in. za sprawą mega hitu "Chantaje" z Shakirą, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 27 czerwca 2019 r. w Ergo Arenie – Gdańsk/Sopot.

,

Pochodzący z Kolumbii Juan Luis Londoño Arias, znany lepiej pod pseudonimem Maluma, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Jego utwory odsłuchano ponad 18 miliardów razy i jako jedyny artysta może pochwalić się wynikiem aż sześciu teledysków w top 50 na YouTube (łącznie jego klipy zostały obejrzane ponad 11 miliardów razy). To wszystko za sprawą gigantycznego wsparcia fanów - jego media społecznościowe obserwuje już łącznie ponad 65 milionów ludzi. Kolumbijczyk, mając zaledwie 25 lat, zdołał swoim latynoskim brzmieniem rozpalić miliony serc na całym świecie.

Maluma to laureat prestiżowych nagród Latin Grammy i Latin American Music Awards. Muzyk otrzymał też liczne nominacje do takich wyróżnień jak Billboard Music Awards, MTV Europe Music Awards, MTV Video Music Awards, Nickelodeon Kids' Choice Awards czy iHeartRadio Music Awards.

"F.A.M.E. " to jego najnowszy album, który promują przeboje "Corazón" i "El Prestamo". Niedawno wraz z Jasonem Derulo nagrał angielsko-hiszpańską wersję utworu "Colours", oficjalnego hymnu 2018 FIFA World Cup.

Koncert w Ergo Arenie, który odbędzie się 27 czerwca 2019 r. będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. W ramach trasy koncertowej F.A.M.E., która rozpoczęła się 23 marca 2018 r. w Waszyngtonie, artysta odwiedził już ponad 60 miast na kilku kontynentach.

Sprzedaż biletów rusza 7 lutego 2019 roku.Megafon.pl