Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Red Lips prezentują nowy singiel

poniedziałek, 11-02-2019

Już dziś premiera nowego utworu zespołu, zatytułowanego "Ja wam zatańczę".

,

W tym zespole premiery nowych singli są jak odcinki dobrego serialu, każda z piosenek jest kolejnym odcinkiem. "Ja wam zatańczę" - zapowiedź nowego albumu Red Lips, która w tej filmowej przenośni byłaby sezonem, jest totalnym zwrotem akcji. Na górze poprzednich singli, w tym kilku hitów, można by śmiało wetknąć flagę z napisem "Peace&Love". Nowy kawałek kipi buntem i zamierzonym absurdem.

- Nie wiem jak to się stało, może nasłuchałem się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi. – mówi Łukasz Lazer, gitarzysta i producent utworu.

- Jest wiele spraw, które nam się nie podobają, które nie podobają się też naszym słuchaczom. Trzeba było znaleźć temu ujście. Nie bierzcie jednak tego numeru śmiertelnie poważnie, nie zamierzamy demolować nikomu dobytku. Ustalmy, że to artystyczna forma wyrażenia naszych emocji co do otaczającej nas rzeczywistości – dodaje Joanna "RUDA" Lazer.

W 2019 r., Red Lips planuje odsłaniać kolejne utwory z nagrywanego właśnie albumu. Premiera nowej płyty zaplanowana została na koniec obecnego roku, zaraz po zakończeniu intensywnego sezonu koncertowego.