Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

PRO8L3M jak Disney

czwartek, 21-02-2019

Album "Widmo" na przełomie marca i kwietnia 2019 promować będzie trasa koncertowa.

,

"Jak Disney" to już drugi singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo. Drugi w karierze zespołu PRO8L3M longplay będzie nosił tytuł "Widmo", a jego premiera zaplanowana jest na 1 marca.

Czego możemy się spodziewać po "Widmie"? To płyta, która zadaje wiele pytań o kierunek w jakim zmierza nasz świat i my sami. Zarysowuje wiele wizji, czasem mrocznych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych. Nie zabraknie porywających, lirycznych pomysłów Oskara i zaskakujących eksploracji muzycznych Steeza. "Widmo" krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju, degradacji środowiska oraz rzuca światło na niedostrzegane zjawiska. Adresowanie współczesnych problemów i idących za nimi potrzeb, to także motyw przewodni unikatowego gadżetu, przygotowanego przez zespół w limitowanej edycji preorderu albumu - masek antysmogowych.

Album "Widmo" na przełomie marca i kwietnia 2019 promować będzie trasa koncertowa.

Za zdjęcie z okładki wydawnictwa odpowiedzialny jest Michał Klusek, a projekt graficzny przygotował Darren Oorloff, grafik z Melbourne, specjalizujący się w identyfikacji wizualnej projektów muzycznych.

Megafon.pl