Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Red Hot Chili Peppres i DJ Khaled w klipie Post Malone'a

czwartek, 21-03-2019

Post Malone opublikował teledysk do piuosenki "Wow."

,

Post Malone zaprezentował oficjalny teledysk do singla "Wow". W klipie można obejrzeć ujęcia z trasy. Gościnnie pojawiają się DJ Khaled, Red Hot Chili Peppers i Mike Alancourt, który stworzył wiralowy taniec do piosenki.

"Wow." zadebiutowało na 47. miejscu Billboard Hot 100, by wspiąć się aż do miejsca piątego. Kawałek miał premierę pod koniec grudnia 2018. Za produkcję odpowiadają Frank Dukes i Louis Bell.

Post Malone jest headlinerem tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival. Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia.

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem "Stoney" (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay "Stoney" dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Ostatnie wydawnictwo rapera to "Beerbongs and Bentleys" z kwietnia 2018 roku.Megafon.pl