Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Beck z Pharrellem Williamsem

środa, 17-04-2019

Beck opublikował singel "Saw Lightning” zapowiadający nową płytę.

,

Beck zaoferował fanom spojrzenie w przyszłość w postaci nowego singla "Saw Lightning". Znakomity utwór z charakterystyczną dla Becka surową gitarą akustyczną i harmonijką to zapowiedź nowej płyty muzyka, "Hyperspace", która ukaże się jeszcze w tym roku. Autorami i producentami "Saw Lightning" są Beck oraz Pharrell Williams, który w utworze gra na perkusji, klawiszach oraz udziela się wokalnie na drugim planie.

"Saw Lightning" to zarówno singiel, jak i motyw przewodni nowej kampanii Dr. Dre Powerbeats Pro. Spot reklamowy wyreżyserował zdobywca Grammy, Hiro Murai.

Beck to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej alternatywy. Popularność przyniósł mu singel "Loser" (1994). Najważniejsze albumy artysty to "Odelay" i "Sea Change" - magazyn "Rolling Stone" obydwa zamieścił w rankingu najważniejszych płyt wszech czasów. W swej twórczości sięga po folk, funk, soul, hip-hop, alternatywny rock, country i psychodelię. Dorobek Amerykanina zamyka longplay "Morning Phase", który miał premierę 21 lutego 2014 roku.

Megafon.pl