Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Taylor Swift i piosenka numer 5

czwartek, 25-07-2019

Taylor Swift opublikowała tekstówkę do piosenki "The Archer".

,

"The Archer" to trzeci singel zwiastujący nowy album piosenkarki, "Lover". Krążek ujrzy światło dzienne 23 sierpnia. Jak na razie z płyty mogliśmy usłyszeć utwór "Me!" z udziałem Brendona Urie oraz "You Need to Calm Down".

Za produkcję kawałka odpowiada Jack Antonoff. Piosenka znajdzie się na albumie jako numer pięć, co artystka zasugerowała zresztą w teledysku do "You Need To Calm Down". W klipie pojawiła się scena z łuczniczką trafiającą strzałą w tarczą z numerem pięć.

- Piąty numer na płycie jest zgodny z tradycją, którą wy mi uświadomiliście - napisała na Instagranmie wokalistka. - Nie zdawałam sobie sprawy, ale okazuje się, że gdy nagrywałam płyty w sposób intuicyjny zawsze piąta piosenka była osobista, szczera i emocjonalna.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów - więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek, "Reputation", miał premierę w 2017 roku.Megafon.pl