Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Post Malone kręci się w kółko

poniedziałek, 02-09-2019

Post Malone zaprezentował singel "Circles" zapowiadający nowy album rapera, "Hollywood's Bleeding".

,

Autorami "Circles" są Post oraz jego stali współpracownicy: Frank Dukes i Louis Bell. Dukes jest odpowiedzialny za takie hity jak "Congratulations" ft. Quavo czy "Déjà Vu" ft. Justin Bieber . Natomiast duet słowoPost i Bell stworzył najważniejsze z dotychczasowych kawałków słowoMalone'a, m.in. "rockstar" ft. 21 Savage , "Better Now", "Psycho" ft. Ty Dolla $ign i "Goodbyes" ft. Young Thug.

Wydawnictwo zatytułowane "Hollywood's Bleeding" ukaże się 6 września. Informację muzyk przekazał za pośrednictwem Twittera. Dotychczas fani poznali dwa single "Wow" i "Goodbyes" z Young Thugiem. Będzie to trzecie długogrające dzieło artysty.

Polscy fani mogli niedawno podziwiać Post Malone'a na Kraków Live Festival 2019.

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem "Stoney" (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay "Stoney" dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Ostatnie wydawnictwo rapera to "Beerbongs and Bentleys" z kwietnia 2018 roku.

Megafon.pl