Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Bebe Rexha biegnie w maratonie z czarownicą

środa, 16-10-2019

Bebe Rexha wrzuciła do sieci klip do piosenki "You Can't Stop The Girl", który promuje film "Czarownica 2".

,

Za klip do "You Can't Stop The Girl" odpowiada Sophie Miller. W teledysku Bebe Rexha bierze udział w maratonie, w którym biorą udział kobiety.

Angelina Jolie gra tytułowaną Czarownicę, a Elle Fanning ponownie wciela się w księżniczkę Aurorę. Michelle Pfeiffer zobaczymy jako królową Ingrith. W filmie grają także Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein i Robert Lindsay. Harris Dickinson pojawi się jako książę Filip. Poza tym na ekran powrócą Sam Riley jako kruk Diaval, Imelda Staunton jak wróżka Flora, Juno Temple jako wróżka Hortensja oraz Lesley Manville jako wróżka Niezabudka.

Film reżyseruje Joachim Rønning na podstawie scenariusza Lindy Woolverton, Micah Fitzermana-Blue oraz Noah Harpstera. Produkują Joe Roth i Angelina Jolie.

Akcja sequela "Czarownicy" rozgrywa się kilka lat po pierwszym filmie.

"Czarownica" miała premierę w 2014 roku i zrobiła 758 milionów dolarów przy budżecie 180 milionów dolarów. Główną bohaterką obrazu Disneya jest tytułowa zła czarownica (Angelina Jolie) znana z baśni o Śpiącej Królewnie. To właśnie z jej perspektywy poznajemy historię rzucenia uroku na królewnę Aurorę (Elle Fanning).

"Czarownica 2" w kinach od 18 października.Megafon.pl