Wpisz kod promocyjny:

     akceptacja kupona kupon pomoc

To view this content please download the latest flash player from Adobe.com.

Kult nie ma fanów, ma fanatyków

czwartek, 21-11-2019

Dzień przed premierą w sieci pojawił się fragment dokumentu "Kult. Film".

,

Już jutro w kinach emocjonujący i długo wyczekiwany dokument o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. "Kult. Film" trafi do kin w całej Polsce 22 listopada.

- Patrząc na publiczność, na to jak reagują na naszych koncertach, na te pielgrzymki, które podróżują pomiędzy miastami - ktoś to nazwał brutalnie, że Kult nie ma fantów, ma fanatyków - o fenomenie zespołu Kult mówi jego basista, Ireneusz Wereński.

"Kult. Film" zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykaną więź z fanami. Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu. - Nigdy nie spodziewałem się, że zespół Kult będzie trwał tyle lat – w filmie słyszymy słowa Irka Wiereńskiego.


 

Megafon.pl